Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Portabl laptop ultrazvuk

Portabl laptop ultrazvuk 09 maj 2015 17:05 #5805

  • ATrifkovic
  • ATrifkovic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Kolege...da li neko nesto vise zna povodom ovih novih portabl ultrazvukova koji se sada masovno prodaju na ebay? Cene su manje vise dobre, pa cak i sonde, ali me prvenstveno zanima da li neko ima prakticno iskustvo sa takvim modelima koji se prodaju ili je to samo dobra navlakusa za jeftinu kinesku robu?

Hvala!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Portabl laptop ultrazvuk 09 maj 2015 20:37 #5806

  • Stojke
  • Stojke's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 26
  • Primljeno zahvalnica: 8
  • Karma: 8
heh,bas danas je bio prvi dan poljoprivrednog sajma u Novom Sadu,bio sam,trazio veterinarsku opremu i nasao sam firmu,u Beogradu msm da je vetlab(deo superlaba)... Dobar ultrazvucni aparat, malog ekrana velicine rasirene sake... lagan i lak za manipulisanje sa jacinom do 6,5mhz. kosta 1800 eura bez pdv-a... znaci jos 20% i dodje oko 2300 eura.
Msm da ima jacinu za pregled velikih zivotinja(krava jer msm ali nisam siguran da za njih treba jacina od 5mhz). Nisam se vise raspitivao o njemu ali moze najverovatnije da se sa njim moze raditi i dijagnostika i kod svinja i ostalih zivotinja. Ne znam ni rok garancije ni proizvodjaca jer nemam nameru da skoro kupim,ali smatram da je bolje kupiti ovde kako bi se osigurao ako se nesto pokvari,za reklamaciju nego da narucujem bog zna od koga, i ko zna kad i kakav ce mi doci... Mnogo je sigurnije otici i videti sta kupujes...
Poslednja izmena: 10 maj 2015 00:20 od Hardvet.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Portabl laptop ultrazvuk 13 maj 2015 18:42 #5810

  • primus
  • primus's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 126
  • Primljeno zahvalnica: 40
  • Karma: 17
hmmmmm
mislim da je 6,5MHz malo. za dobar UZP krava potrebno je (po mom skromnom mišljenju) da možete da manipulišete sa najmanje dve modulacije: 5MHz i 7,5MHz
na psu rana...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box