Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Vežbanje šivenja?

Vežbanje šivenja? 30 nov 2015 12:41 #5995

  • Tacili
  • Tacili's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
Poštovanje svima na forumu.
Nadam se da nisam pogrešila što pišem u ovoj kategoriji foruma, ali ne znam gde bih drugde, jer se o hirurgiji i radi :)
Idem vanredno za veterinarskog tehničara, uspešno sam završila prve tri godine, u februaru ću, ako naučim kako valja položiti i četvrtu.

Ono što mene interesuje jeste gde može da se kupi hirurška veštačka koža tj ne znam pravo ime tome što praktično služi za vežbanje šivenja?

Imam da naučim iz hirurgije o šavovima, koncima i tako dalje, e sad pošto mene ovo zaista interesuje, nije mi dovoljno da vidim snimke i da čitam iz knjiga i raznih radova.
Htela bih i da vežbam ono što učim, prema tome potrebno mi je nešto što će imati praktičnu namenu.

Konce mogu da nabavim, razni ljudi prodaju, ali mogu i preko dobvljača i to nije problem.

Molim vas za pomoć, i izvinite ako sam na pogrešnom mestu pitala.. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Vežbanje šivenja? 07 dec 2015 21:26 #6012

  • lane
  • lane's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 60
  • Primljeno zahvalnica: 10
  • Karma: 3
Veruj mi, koliko god da te to interesuje nikada ti neće trebati
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Vežbanje šivenja? 09 dec 2015 12:34 #6020

  • Tacili
  • Tacili's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
lane, hvala na odgovoru, ali to što ste napisali apsolutno nije od pomoći nije je bitna stvar.
Meni je mnogo lakše da učim dok radim nego da čitam iz knjige i zamišljam.
Možda je vama smešno ili glupo, ali sve do sada što sam mogla da praktično uradim a da nikoga ne povredim uradila sam po uputstvu iz knjige. Imam pse i mačke pa mi oni budu da tako kažem maskote :) Za sada imam odlične ocene i ponosna sam na sebe zbog toga.

U svakom slučaju, moje pitanje je i dalje tu, i ja idalje ne znam gde to može da se kupi ili nabavi. Hirurški konac sam nabavila. To imam...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box