Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Maca ne jede vec 4 dana

Maca ne jede vec 4 dana 05 jan 2015 17:49 #5615

  • Struja1990
  • Struja1990's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Zdravo! :) Nova sam na forumu i oprostite sto ce mi veci deo predstavljanja otici na problem. Naime, maca od 6 meseci je odbila hranu u petak. Inace ima izuzetan apetit. Ceo dan (a i noc) je bila vesela pa nismo nista posumnjali. Vec u subotu popodne je klonula i samo spavala. Posto i dalje nije jela, pocela sam da joj dajem rastvor vode, secera i soli. I nedelja je tako prosla. Posto su praznici, tek sam u danas uspela da je odvedem kod veterinara. Samo ju je pregledao, ali im laboratorija danas ne radi, pa sutra radimo analizu krvi. Rekli smo mu da je dva puta povratila (u prvoj turi je imala nesto belo, tanko i dugacko, drugi put samo zelenkasta voda) i jednom je imala retku, svetlo smedju stolicu u kojoj je bilo nesto malo crno. Dao joj je tabletu protiv parazita (dobila je jednu pre mesec dana). Danas je hranim corbom od ispasiranog govedjeg mesa, nazalost i dalje na spric.
Koliko dugo treba da prodje pre nego sto pocne tableta da deluje? Pogled joj je vec blago zamucen, zenice blago rasirene. Da li mogu jos nesto da ucinim za nju?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box