Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: patuljasti pinc

patuljasti pinc 19 feb 2016 11:54 #6129

  • JK013
  • JK013's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Molim za pomoc! Imam psa starog 3god,zenka patuljastog pinca i od proslog leta je pocela sa nekim neobicnim napadima drhtavice i ukocenosti tela.Napominjem da joj nije izlazila pena iz usta,redovno je cistim od parazita,zadnji put je tableta data 1.2.2016. a napad se desio juce.Trajao je oko 2min,a potom kao da se nista nije desilo pas se normalno ponasa.Veterinar joj prepisuje Beviplex tablete 1x1,ali i uz njih od prilike jednom mesecno se ovo desava.Ako je neko u mogucnosti da mi savetom pomogne bila bih zahvalna!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

patuljasti pinc 20 feb 2016 23:31 #6130

  • primus
  • primus's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 126
  • Primljeno zahvalnica: 40
  • Karma: 17
Takve nervne simptome može da izazove:
Unošenje toksičnih supstanci
Oštećenje jetre
Nenormalna koncentracija glukoze u krvi
Oštećenje bubrega
Problem sa elektrolitima
Povreda mozga, encefalitis, epilepsija
Tumor mozga
Jedino ostaje da se vidi šta je od toga uzrok, pa da se odabere terapija
Na Veterinarskom fakultetu imate sjajne specijaliste za patologiju nervnog sistema.
Što pre krenete, povećaćete kvalitet života psu
na psu rana...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: JK013

patuljasti pinc 21 feb 2016 11:13 #6131

  • JK013
  • JK013's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Hvala na savetu,vec koliko sutra cu da je vodim kod veterinara i da se raspitam da li kod nas rade laboratorijske analize.Iskreno se nadam da nije nista opasno.Kod mene je pas nesto vise od godinu dana i ja sam joj treci vlasnik.Raspitacu se da li nije imala slicne probleme kod predhodnih vlasnika,mada sumnjam.Njeni problemi su se pojavili proslog leta i to posle povratka moje porodice sa letovanja,a osoba koja je cuvala mi je rekla da je mnogo patila u nasem odsustvu.Plasim se da to nije bio neki okidac za ovo sto joj se desava a neizmerno je volimo svi u porodici.Vodili bi smo je svuda sa nama ali voznju kolima ne podnosi i na najkracim relacijama cvili i jako se uplasi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box