Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Tablete protiv parazita

Tablete protiv parazita 14 nov 2014 09:00 #5535

Dala sam mom psu belom pulinu jednu Dehinel tabletu protiv parazita jer treba da ga vakcinisem protiv besnila .Pas ima dve i po godina,i deset kg. Njegovo ponasanje je bilo cudno trcao je nervozno jedan dan,cesao se nenormalno i opadale su mu dlake .I zubima je kidao dlake,i povracao je . Ja sad ne znam sta sledeci put da mu dam jer mislim da je alergican na te tablete.Ubrzano je disao i sada me strah da ga odvedem i na vakcinaciju. To ce mu biti treca vakcina .Jeo je normalno ali se videlo po njemu da mu nije dobro. Molim za savet i hvala .
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Tablete protiv parazita 26 mar 2015 19:04 #5758

Ako neko zna sta da radim molim za pomoc.Nasla sam glistu u stolici psa jer mu nisam dala vec par meseci tabletu protiv parazita zbog alergijske reakcije. Vetrinar mu je namazao niz kicmu na dva mesta neki gel i rekao da ce ga to sem sto stiti od buva i krpelja ocistiti i od glista. Da li je to moguce ako nije popio tabletu protiv parazita? Hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Tablete protiv parazita 29 mar 2015 16:38 #5765

  • Biba
  • Biba's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Draga lotosov cvetu nema mesta panici taj gel odnosno vakcina je najnovi pristup vakcinacije protiv parazita kod zivotinja tako puno olaksava nama a posebno nasim ljubimcima nema straha i bola od igala itd.Ja inace zivim u Tursku mogu ti reci da moju macu tako vakciniram vec godinu dana.Kupim lek i sama i nanesem.:) ;)
Poslednja izmena: 29 mar 2015 16:39 od Biba.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box