Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Krvava sluz

Krvava sluz 08 apr 2014 21:30 #5195

  • tale
  • tale's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 14
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Imam stence staforda,tacnije 8 njih. Stari su 2 meseca.Svi su vakcinisani i ocisceni od parazita. Danas sam naisla u dva navrata na krvavu sluz,prvi put oko 11 pre podne i veceras oko 20.30 Pratila sam dok su vrsili nuzdu i nisam ni kod jednog primetila taj problem. Oni su svi veseli,lepo jedu,ponasaju se normalno, znaci ni jedan od njih ne izgleda bolesno ili pokunjeno. Naseg veterinara nisam uspela da dobijem,a veoma sam uznemirena,interesuje me sta bi to moglo biti.Evo i slika da Vam bude jasnije o cemu pricam. Hvala unapred !!!

Poslednja izmena: 08 apr 2014 21:33 od tale.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Krvava sluz 09 apr 2014 02:27 #5202

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Ako se ovo javlja sporadicno, tacnije, ako se ne bude (vise) ponovilo , situacija nije zabrinjavajuca.
Cime se trenutno hrane? Kakva im je konzistencija izmeta?
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Krvava sluz 09 apr 2014 09:54 #5203

  • tale
  • tale's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 14
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Hvala Vam puno,sada mi je lakse.Za sada nisam naisla,ali praticu jos u toku dana. Nadam se da da nece vise biti.Do pre dve nedelje sam im kuvala a sada ih hranim se granulama,Trainer performance baby i dajem im jogurt i kiselo mleko. Izmet im je cvrst, samo sam naisla na jednu gomilicu koja je bila malo redja, ali nije proliv. Medjutim u petak sam kupila 3kg novih granula Fides junior jer ovih koje im dajem nije bilo,ali im nisam dala cisto tako vec sam pomesala sa trainerom, bas zbog toga da ne dobiju proliv.Juce im je stigla hrana koju jedu,i opet im samo to dajem.Problem je sto kod nas u gradu ima samo jedan jedini pet shop,pa se desi da nestane i onda sam primorana da im uzmem nesto drugo.Ja sam pomislila da je neko od njih pojeo nesto posto sada trckaraju po dvoristu i na sve sto naidju grickaju
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box