Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Potrebna pomoc,crvenilo oko predela anusa,ispupcenost crvene boje,pikinzer !

Potrebna pomoc,crvenilo oko predela anusa,ispupcenost crvene boje,pikinzer ! 07 okt 2013 14:30 #4714

  • urosdvsg
  • urosdvsg's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pozdrav,treba mi pomoc i savet sta uraditi.

Oko anusa mog pikinezera ispod repa ima ispupcenost neka sto do sad nikad nisam video i ne znam sta je to.Nabreklo je i crvene je boje,stalno lize i zadnji deo tela mu je usporeniji nego ranije.Pas se normalno ponasa i ne kuka niti cvili niti se vidi da mu nije dobro,laje i raspolozen je.U pitaju je mator pas pikinezer.Kad hocu da proverim taj deo nikako ne mogu da pridjem jer laje i hoce da ujede cim oseti da hocu da ga spustim i oborim da bih video sta je u pitanju.Rep mu je spusten sto do sad nikad nije bio i straznjica mu je nekako spustena ko da sedi milion godina u istom polozaju.

Molim pomoc.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Potrebna pomoc,crvenilo oko predela anusa,ispupcenost crvene boje,pikinzer ! 07 okt 2013 20:40 #4716

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
U pitanju moze da bude par stvari. Na pr. prolapsus rektuma( ispadanje dela creva) i par dugih stvari, koje su u odnosu na prolapsus redje pa da ne licitiram napamet( narocito jer nema ni slike)
Pregled psa od strane strucnog lica je neophodan. Sedacija ( smirivanje lekovima) ce verovatno biti neophodna da bi se pas pregledao, ali to je takodje rutinska stvar.
veterina.info ***prvi i najveci***
Poslednja izmena: 07 okt 2013 20:42 od Hardvet.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box