Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Nisam u mogućnosti da vakcinišem psa, šta da radim?

Nisam u mogućnosti da vakcinišem psa, šta da radim? 30 jan 2013 14:28 #3872

  • ahero
  • ahero's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Nabavio sam stene pre dva meseca(sada je star tri meseca),majka sarplaninac, a otac mesanac.Zivim sam ,i trenutno sam ostao bez posla i nemam uslove,pare, da ga vakcinisem trenutno.Trenutno ga drzim u kuci, na prolece cu da mu napravim boks.Mnogo mi je prirastao srcu,pa mi je tesko da ga nekom dam.Uslovi ,sem sto ga nisam vakcinisao,odlicni,hranu mu kupujem,ja i pola komsiluka(pali su na njegov sarm :) )toplo mu je ,i izodim ga napolje ,mislim u kucno dovriste ,svaki dan...
Zanimame i dobro dosao bi mi svaki savet...kako bi mogao preventivno da delujem..dok ne skupim pare za vakcinu...unapred hvala
Poslednja izmena: 30 jan 2013 15:51 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Nisam u mogućnosti da vakcinišem psa, šta da radim? 30 jan 2013 15:11 #3873

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
Onemogucite mu kontakt sa drugim psima ,boravak u okolini gde se krecu drugi psi, kontakt sa obucom,sprecite ga da ulazi u hodnik gde se izuvate i gde vam stoji obuca.
Poslednja izmena: 30 jan 2013 15:51 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Nisam u mogućnosti da vakcinišem psa, šta da radim? 05 feb 2013 12:07 #3965

  • Palvet
  • Palvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 130
  • Primljeno zahvalnica: 5
  • Karma: 15
Topla preporuka:
Vratite štene odgajivaču, ili ga poklonite nekome ko ima novca da ga vakciniše. Vi, na žalost, sebi nemožete da priuštite ljubimca. Ovde se ne radi samo o jednoj vakcini, već ih štene mora primiti nekoliko, u nizu i mora se čistiti od buva i glista. Ako to ne uradite (što pre) velika je verovatnoća da će dobiti neku zaraznu bolest i uginuti, bez obzira na mere predostrožnosti. Napominjem da je Parvo virus , napr. , jako postojan čak i na niskim temperaturama i nemože se oprati uobičajenim deterdžentskim sredstvima.
veterinar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box