Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Pudla dahće bez prestanka

Pudla dahće bez prestanka 07 dec 2012 10:40 #3256

  • deanche_kai
  • deanche_kai's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Imam pudlu staru 12 godina i imam problem. Od jutros samo dahce bez prestanka. Bio je napolje kakio i pisko je normalno. Neznam sta mu je , ako neko zna recite mi da znam sta mu je ? Hvala unapred.
Poslednja izmena: 07 dec 2012 18:41 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Pudla dahće bez prestanka 07 dec 2012 17:34 #3261

  • DjordjeVet
  • DjordjeVet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 183
  • Primljeno zahvalnica: 34
  • Karma: 12
imajuci u vidu da je dvanaest godina svakako duboka starost za psa, moze da se radi o citavom nizu stvari...od bolesti srca i pluca, preko bolesti bubrega i slicnog...

posto niko od nas sa foruma nije u mogucnosti da vidi zivotinju, na osnovu ovog Vaseg posta nije moguce postaviti dijagnozu, odrediti terapiju i dati prognozu o potencijalnom ishodu datog stanja (da ne govorim o tome da ja licno postavljanje dijagnoze preko telefona ili interneta, bez da se zivotinja vidi i pregleda, smatram u najmanju ruku neozbiljnim).
Zato je preporuka da psa sto prije odvedete Vasem veterinaru, najbolje onom kod koga ste sve ove godine isli i koji najbolje poznaje Vaseg psa, njegovo zdravstveno stanja i uslove u kojima zivi. Na osnovu onog sto ustanovi pregledom i eventualno drugim neophodnim analizama, Vas veterinar ce propisati adekvatnu terapiju i dati prognozu datog stanja i mogucnosti njegove sanacije.
...sve počinje i sve završava u biblioteci...ne postoji ništa izvan knjiga...
Poslednja izmena: 07 dec 2012 18:41 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box