Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Problem s rotvajlerom-na moze da hoda

Problem s rotvajlerom-na moze da hoda 31 okt 2012 14:13 #3002

  • max 9
  • max 9's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
E ovako.Imam psa rotvajlera 9 godina starog i pojavio mi se problem s nogama.Prvo je posao da sepa na jednu nogu,zatim se nije mogao oslanjat na nju,da bi na posljetku potpuno natekla(od sape do vrha,do kuka skoro)...tako mi je hodao 10-ak dana.Prekjucer u ujutro sam ga izveo malo van,koliko je on bio u mogucnosti(prije toga jako tesko se kretao,na tri noge),te je kako da to kazem dosao do sebe,uspjevao se malo oslanjat na nju.Sve je bilo u redu dok ga nisam navecer,tog istog dana izveo...naime krenuo je hodat(msm tesko,sepavo hodat,skakutat) i nakon sto je presao nekoliko metara,samo s srusio,noge mu otkazale.Tako vec par dana,predo par metara,pa se zavali.Ta prva noga mu je jos natecena,slabo jede i pije,gotovo nikako,sto je i slucaj s nuzdom.Dok je u boksu samo lezi i ne ulazi u kucicu,naime smrzava se vani pa mu nekako nastojim utoplit.Zanimame zna li itko o cemu je rijec i sta se desava s njim???
KAKO MU POMOCI ???
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Problem s rotvajlerom-na moze da hoda 31 okt 2012 16:38 #3003

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
Prvi korak je da ga odvedes kod veterinara, a on ce videti gde je konkretno problem, mi samo mozemo da nagadjamo.
A jedno od prvih nagadjanja je osteosarkom,cesto se javlja kod tih rasa i u tim godinama.
Najbolja varijanta je da je upala mekih tkiva. Nemoj gubiti vreme.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box