Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: VETERINARSKI INSPEKTORI

VETERINARSKI INSPEKTORI 31 okt 2012 19:58 #3005

  • miladvet21
  • miladvet21's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 111
  • Primljeno zahvalnica: 7
  • Karma: 4
Kolege, ovih dana se dosta raspravlja na temu vet. komore, nelegalnog rada itd. Nismo uopste spomenuli veterinarske inspektore koje smatram najviše odgovornim za ovakvo stanje na terenu.
Zanimaju me vaša iskustva sa veterinarskim inspektorima na vašem terenu. Da li rade svoj posao?
Evo ja cu prvi da iznesem svoje mišljenje: kod mene na terenu ne radi ništa što se vidi po broju neregistrovanih gazdinstava, nelegalne trgovine životinjama, neobeleženim i nevakcinisanim životinjama itd. Jednostavno ne možete da radite svoj posao kako treba, nepravedno je da neki vlasnici rade sve po programu mera, a neki se stalno izvlače i odbijaju. O nelegalnom radu i da ne pricam, ne postoji teren u srbiji koji nema nekoga ko radi na crno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 01 nov 2012 13:58 #3015

  • Palvet
  • Palvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 130
  • Primljeno zahvalnica: 5
  • Karma: 15
Reći ću , samo , sledeće:
Veterinarskih inspektora nema dovoljno i nisu im obezbeđeni adekvatni uslovi za rad (velika parohija, a većina nema auto, za početak).
veterinar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 01 nov 2012 21:09 #3018

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Niti zelju da nesto preduzmu iz svoje nadleznosti...
Mozda ima slucajeva i da ne smeju, ali vecinom bi mogli da naprave dzumbus samo da hoce.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 01 nov 2012 22:33 #3028

  • dr.dzek
  • dr.dzek's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 93
  • Primljeno zahvalnica: 11
  • Karma: 1
Mogli bi da naprave dzumbus, ali nece, jer rade protiv veterinara i veterinarske struke. Dzmbasi se hvale kako se na stocnoj pijaci zdrave sa inspektorima sa po 10 eura, ne mogu da verujem koliko su se nisko srozali. Uopste ne idu po kucama i ako odu od kapije pitaju jel sve uredu, ne smeju da provire stalu, a kamoli da udju unutra, plase se od pomocnika zamenika lokalnog kriminalca. Naravno po terenu (ako se usude da izadju) teraju vas da ih vodite kako bi vas jos vise kompromitovali jer sa tom kucom kojoj ste nakacili inspekciju na vrat ste zavrsili za sva vremena. Nepismeni seljaci ih zajebavaju po pijacama, oni su niko i nista!!! Pojedini bez markica uteruju zivotinje na pijacu, na reakciju inspektora da se udalje odgovaraju sa necu, a inspektor sagne glavu u stranu i ne pozove policiju. To je slika veterinarskih inspektora. O ovima sto kontrolisu klanice necu ni da pricam.
Poslednja izmena: 01 nov 2012 22:51 od dr.dzek.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 01 nov 2012 22:51 #3031

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
10 jevrica po grlu.. U skoru je to ko zna koliko :)
Mozda i nisu tako nisko kao sto izgleda...
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 02 nov 2012 07:44 #3034

  • miladvet21
  • miladvet21's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 111
  • Primljeno zahvalnica: 7
  • Karma: 4
Palvet wrote:
Reći ću , samo , sledeće:
Veterinarskih inspektora nema dovoljno i nisu im obezbeđeni adekvatni uslovi za rad (velika parohija, a većina nema auto, za početak).
Ne znam koji je okrug u pitanju, ali u okrugu gde sam ja svi imaju auto i uslove za rad, ali rade neki minimum, radije sede u kancelariji ili u vet stanicama, a na teren ne daj bože da izađu, a ako baš moraju da kontrolišu onda traže da ih odvedeš u dvorište gde je sve u redu i gde ne mora da se zamera vlasniku.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box