Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Oglasi za posao

Odg: Oglasi za posao 14 sep 2012 10:53 #2740

  • drjolovic
  • drjolovic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 35
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 3
Ja sam konkurisao ali mi jos nisu trazili da uplatim nesto. Poslacu im prijavu na engleskom pa cu sacekati i videti. Ni meni nepada napamet da bilo sta uplacujem jer kao prvo nemam tolike pare a i kao drugo hocu da se uverim da nije prevara. Ako budu trazili bilo kakvu uplatu odustajem...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Oglasi za posao 25 sep 2012 20:14 #2792

  • Anavi
  • Anavi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 4
Ja ne znam koliko si ti ovo dobro procitao, al pise da se placa posrednickoj kancelariji, ili agentu...na tome zaradjuju ovakve kompanije...ne kazem da je laz i prevara, mnogi su tako otisli, ali kad odes preko tako neke agencije, imaj u vidu da apsolutno nista nema za dzabe...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Oglasi za posao 26 sep 2012 10:03 #2793

  • drjolovic
  • drjolovic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 35
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 3
znam da nista preko agencije nije dzabe,zato i hocu da se uverim.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Oglasi za posao 04 okt 2012 16:39 #2817

  • vetmen1
  • vetmen1's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 3
u usa se je pojavio isto ovakav oglas na americkim sajtovima ...tako da... pouzdano mi je javljeno mi iz kanade... ali opet treba ispitati, ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Oglasi za posao 01 nov 2012 21:14 #3020

  • Kathy
  • Kathy's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 124
  • Primljeno zahvalnica: 13
  • Karma: 1
Budite obazrivi sa ovakvim oglasima! Cesto se radi o preverantskim agencijama.
U Kanadi je pravilo da ne mozete (lako) naci bilo kakav posao bez necije preporuke (to nije isto sto i "veza" u Srbiji), i uopste bez kanadskog radnog iskustva i/ili njihove diplome. Jedino je eventulano moguce naci posao po farmama u nekim medodjijama, gde njihovi ljudi ne zele da rade i gde su, naravno, najmanje plate. Ali treba da budete svesni da cete na tim farmama raditi SVE: od poslova fizikalca, do eventualnog davanja injekcija!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Oglasi za posao 01 nov 2012 22:25 #3027

  • dr.dzek
  • dr.dzek's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 93
  • Primljeno zahvalnica: 11
  • Karma: 1
Veterinarsko zanimanje spada u grupu zakonki regulisanih profesija i ne vidim kako se moze dobiti posao u toj struci ako kandidat nije prosao proces izjednacavanja diplome. Znaci vasa diploma mora biti piznata i prepoznata od strane drzave da bi ste uopste mogli da konkurisete za posao. Problem je sto se kod nas zvanje veterinarskog i medicinskog tehnicara dobija zavrsetkom srednje skole, a u inostranstvu to zvanje se dobija nakon zavrsene visoke trogodisnje ili cetvorogodisnje skole, pa je uporedjivanje i izjednacavanje diploma srednje i visoke skole nemoguce. Koliko sam ja upucen najvise sto moze da se dobije sa nasom srednjom skolom je pozicija "bolnicara", a to je u sustini taj fizicki radnik koji radi sve i svasta. POZDRAV!!!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box