Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Studije veterine :)

Studije veterine :) 05 mar 2011 21:55 #683

  • beki
  • beki's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 1
Pozdrav svima...
Unapred se izvinjavam ako ista ili slicna tema postoji, ja sam novi clan i nisam se jos uhodala. Htela sam da pitam nesto vezano za postdiplomske studije. Jel postoje postdiplomske studije na veterini, jer ja nigde nisam pronasla taj podatak? I, da li je moguce nakon zavrsenih studija medicine upisati postdiplomske na veterini, sto je moja ogromna zelja?
Poslednja izmena: 05 mar 2011 21:56 od beki.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Studije veterine :) 05 mar 2011 23:32 #686

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
Postoje postdiplomske doktorske i specijalisticke studije na veterini. Znam da za mnoge oblasti ne možes posle medicine upisati postdipl. na veterini, ali nisam siguran da li vazi za sve oblasi.
Poslednja izmena: 07 mar 2011 23:43 od labovet81.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Studije veterine :) 07 mar 2011 21:20 #704

  • beki
  • beki's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 1
Hvala na odgovoru u svakom slucaju.. Pronasla sam na sajtu www.vet.bg.ac.rs/index.php?page=spec_studije i www.vet.bg.ac.rs/index.php?page=ak_studije skoro sve o tome,ako nekog jos zanima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Studije veterine :) 03 apr 2011 20:08 #883

  • mihajlovet
  • mihajlovet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Samo bih hteo da se nadovezem na temu sa jednom informacijom,imam mail kao dokaz sacuvan.Kolega je hteo da upise postdiplomske studije na vet.fakultetu u Bg, a zavrsio je veterinu u NS u,i poslat mu je odgovor od prdekana za nastavu vet.fakluteta u Bg da oni ne priznaju fakultet u NS u i da zbog toga ne moze da upise postdiplomske studije u Bg u.Nije on kriv,a ni mi svi koji smo studirali u NS u na veterini sto smo upisali i zavrsili fakultet u NS u.Mislim da je to nedopustivo s obzirom da o osnivanju naseg fakulteta odlucila drzava odnosno poslanici R.Srbije glasanjem u toj istoj skupstini.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: beki

Odg: Studije veterine :) 05 apr 2011 21:53 #887

  • beki
  • beki's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 1
Svasta. Ne priznaju... Pa sta onda priznaju, samo ko u Beogradu zavrsi? Kao da je fakultet u NS izrod..A sta ako neko nema mogucnosti da studira u Beogradu? Eeee sta sve necu cuti... :angry:
Poslednja izmena: 05 apr 2011 21:53 od beki.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Studije veterine :) 23 apr 2011 21:36 #996

  • Goxy123
  • Goxy123's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Znate kad obrnete CD i DVD sa donje strane oba su ista na oko,ali kad obrnete sa gornje strane na jednom pise 700Mb a na drugom 4,7Gb.I na jednoj i na drugoj diplomi pise Republika Srbija...fakultet taj i taj i oba su (na nesrecu) formalnopravno ista ALI!!! U Beogradu je prosek studija 10.47 godina a u Novom Sadu 7.5 na istom faksu.Jel to zbog toga sto su ovi u Beogradu gori studenti?Pa mislim da je obrnut slucaj.Na Veterinarskom fakultetu u Bg se krv doslovce PROPISA dok se ne dodje do diplome.Za razliku od Sarajeva,Skoplja ili Novog Sada i svi koji u Bg nisu mogli da zavrse,otisli su na pomenute.Pitam se zasto?Na nesrecu beogradskih studenata ne postoji mogucnost da se kvantifikuje i oceni njihov kvalitet u odnosu na novosadski.Razlika bi bila zaprepascujuca.Znate,postoje Kembridz i Oksford a postoje i Univerzitet u Alabami i Dzordziji.Slozicete se,to nije isto, ali to tamosnji poslodavci na srecu i znaju.Bez ljutnje,Veliki Pozdrav za novosadske kolege :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Gildor

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box