Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: Krava ima lišajeve na glavi i vratu, tačkasta krvarenja na unutrašnjosti ušne školjke, proliv....

Odg: Krava ima lišajeve na glavi i vratu, tačkasta krvarenja na unutrašnjosti ušne školjke, proliv.... 14 feb 2013 14:30 #4045

  • Nenadj
  • Nenadj's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 11
  • Primljeno zahvalnica: 2
  • Karma: -1
Uspeo sam da zaustavim proliv uz pomoc narodne medicine(neka trava kojoj ne znam ime), dao sam kravi vitaminsku terapiju i cini mi se da se kravi vraca apetit.
Danas sam drugi put tretirao Ektanonom sve krave u stali pa cu sada polakao da pratim sta se desava sa podrucijima gde je opala dlaka na oboleloj kravi..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Krava ima lišajeve na glavi i vratu, tačkasta krvarenja na unutrašnjosti ušne školjke, proliv.... 14 feb 2013 18:17 #4048

  • znatizeljan
  • znatizeljan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 20
  • Karma: 4
Prati situaciju pa javi kako ce da se zavrsi tvoj problem!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Krava ima lišajeve na glavi i vratu, tačkasta krvarenja na unutrašnjosti ušne školjke, proliv.... 14 feb 2013 22:43 #4058

  • sendi
  • sendi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 59
  • Primljeno zahvalnica: 3
  • Karma: -1
da nije slucajno cavlika trava ona zaustavlja proliv
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Krava ima lišajeve na glavi i vratu, tačkasta krvarenja na unutrašnjosti ušne školjke, proliv.... 16 feb 2013 17:57 #4075

  • Nenadj
  • Nenadj's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 11
  • Primljeno zahvalnica: 2
  • Karma: -1
@znatizeljan Vazi, obavesticu te kako se bude razvijala situacija..

@sendi Stvarno ne znam naziv trave, slikacu je ovih dana pa cu okaciti sliku.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Krava ima lišajeve na glavi i vratu, tačkasta krvarenja na unutrašnjosti ušne školjke, proliv.... 21 mar 2013 20:30 #4305

  • Nenadj
  • Nenadj's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 11
  • Primljeno zahvalnica: 2
  • Karma: -1
Evo te trave(biljke) koja uvek pomaze protiv proliva. Ako neko zna njeno ime neka nam kaze ili ako moze neka pita nekoga botanicara za naziv ove biljke.

Sto se tice krave - za koji dan je zasusujem pa cu pratiti njeno stanje mlecnosti kada se bude otelila. Inace na mestima gde joj je dlaka opala sada ponovo pocinje da raste, medjutim javilo se to(na trupu) da se dlaka lagano cupa, tj. opada i ta mesta izgledaju kao da su obrijana. 2x u razmaku od 10 dana sam joj dao po 20ml AD3E na savet kolege i od tada nema promene. Dao sam joj i 20ml Multivitamin-a i opet nema poboljsanja.
Imate li neki savet sta da radim?


IMG_5879.JPG
Poslednja izmena: 21 mar 2013 21:26 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: dr.dzek
  • Strana
  • 1
  • 2

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box