Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Sada je andjeo,a tako mali :(

Sada je andjeo,a tako mali :( 01 nov 2017 12:07 #6565

  • Sana
  • Sana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Postovani,moja odluka da pisem vama nije slucajna iz vasih sledecih odgovora zakljucila sam da se preofesionalan tim.Kod mene radi se o malom macetu tek mjesec dana.Fakticki iscupala sam ga iz zuba macora koji je hteo da ga rastrgne (poznata je njihova ljubomora prema macicima)ustanovila sam kuc da je imao gnojne apcese od starih ujeda.Veterinar mu je prepsao antibiotik Morboflex od 5mg rane su bile srasle,jeo davala sam mu kozje organsko mleko razredeno sa vodom preko sprica i mokru macju hranicu na macice bio je razigran hiperaktivni mali andjeo :( tih nekoliko dana ukrao mi je odma srce zavoljela sam tu malu krznatu lopticu tako je bila sva nezna ljepa.. nakon nedelju dana tje. sinoc preko dana poceo je iznenada da dise tesko,stomacic mu se kretao urbrzano ali je i dalje bio zivahan.Oko uvjece stanje mu se nije menjalo pa sam ga odnela veterinaru.Ustanovijo je da ima problema sa dijafragmo ali samo preko pregleda jer snimak je ispao los pa se nije vidjelo nista.Dao mu je dve inekcije jedna antihistamin druge se ne secam imena.Rekao da ce mu biti bolje i dao mi uput da ga nosim na operaciju jer sumnja da mu je dijafragma pukla!?!( napominjem da nije pao ili tako nesto)to bice cuvala sam kao svoje oko :( Otisli smo kuci bilo je 22:00 ..ne mogu da opisem kako se ta mala dusa mucila za vazduh :((( drzala sam ga na grudi sve do 6:00 i pratila svaki njegov dah bivao je sve tezi i tezi kako je on teze disao takomi se dusa parala ...boze moj..taj bol tu grizu saves da nisam uradila nista za njega bar da znam od cega je umro!?Dali sam mu naskodila davajuci mu mleko ili vazduh iz sprica nekako otisao gde ne treba?!.Molim vas ako znate iz ovih mojih opisa od cega je umro bila bi vas iskreno zahvalna...:(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box