Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Macka se tetura, nesigurno hoda, a kad potrci, gubi ravnotezu i prevrne se.

Macka se tetura, nesigurno hoda, a kad potrci, gubi ravnotezu i prevrne se. 28 jan 2013 18:00 #3844

  • goranche83
  • goranche83's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
Primetio sam da moja macka nesigurno hoda i da se pri pokusaju da potrci strmoglavi i padne. Dao sam joj medicinski ugalj, mleko, C vitamin, B komplex, folnu kiselinu. Smestio je na mirno i tamno mesto. Sta jos da preduzmem? Koji laksativ da joj dam? Hvala unapred.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Macka se tetura, nesigurno hoda, a kad potrci, gubi ravnotezu i prevrne se. 28 jan 2013 18:40 #3845

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Samo joj jos laksativ fali. Temperatura, stanje senzorijuma?
Inace, tema je za zatvoreni deo.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Macka se tetura, nesigurno hoda, a kad potrci, gubi ravnotezu i prevrne se. 28 jan 2013 18:54 #3846

  • goranche83
  • goranche83's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
temperaturu joj nisam merio, macka je svesna, vrti repom, kornealni i pupilarni refleksi su ocuvani. Nisam bio nikad na zatvoreni deo, mozes li mi reci kako to da izvedem, pa da razgovaramo otvoreno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Macka se tetura, nesigurno hoda, a kad potrci, gubi ravnotezu i prevrne se. 28 jan 2013 22:09 #3851

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
Skenirate diplomu ili licencu i pošaljete na uvid administratoru,tada će vam biti dopušten ulaz u deo foruma koji je isključivo namenjen dr.vet.med.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: goranche83

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box