Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: Izraslina na stomaku

Odg: Izraslina na stomaku 12 dec 2012 22:57 #3332

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Samo ne preterujte sa brojem veterinara, inace ce te imati bar toliko procena...:)
Ovo je naravno sala. Nekome se mora verovati.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Izraslina na stomaku 13 dec 2012 09:52 #3340

  • Zumbul
  • Zumbul's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 0
Doktore Dzone, bez namere da uvredim kolegijalne odnose, pitala sam jer me zanima sta je. Nisam jedina koja ima macku za ljubimca, tako da sam mislila da se jos neko sreo sa ovim problemom.
Vas odgovor sa nastankom masnih naslaga me je umirio i istovetan je sa jos jednim strucnim misljenjem osobe koja je videla macku. Tako da hvala vam na tome.
Mislim da morate razumeti bilo koga ko postavlja pitanje, pa maker se ono iz vaseg ugla cinilo potpuno besmisleno. Prosto, ponekad se stvari podrazumevaju i nije potrebno dodatno ih pojasnjavati. Medjutim, ljudi koji nisu skolovani u odredjenoj oblasti ne moraju nuzno podrazumevati isto sto i vi, tako da je veoma vazno da se sve kaze. Da sam ja imala kompletno objasnjenje da je sve kako treba sa mackom, ne bih ni pitala ovde.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Izraslina na stomaku 13 dec 2012 13:27 #3341

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
Ne , niste me razumeli, hteo sam da kazem da je misljenje kolege kolege koji je uzivo video tu promenu je merodavnije nego nase online nagadjanje. Ja sam vrlo siguran da je to depozit masnog tkiva (sala) ali vas opet upucujem kod kolege da uzivo proveri. Ne bi bilo dobro po zivotinju kada bi se neki vlasnik oslonio na nase procene preko neta i time uskratio zivotinji pravi pregled. Mnoge situacije,stanja ,simptomi su slicne,preklapaju se i ne moze niko ,cak ni veterinari da vam kazu sta je u pitanju bez pregleda, a pogotovu ne drugi vlasnici.Recimo to kod vaseg macka je salo kao sto rekoh,ali isto tako moze da bude i kila(hernija).
Mislim da nas sajt ima za cilj konsultacije i nikako ne moze da zameni ambulanti pregled niti da podstakne vlasnika da sam "leci" zivotinju. Ovo se ne odnosi na vas , vec uopsteno.
Poslednja izmena: 13 dec 2012 13:30 od drDzon Smit.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box