Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Mačka promenila ponašanje, gleda u jednu tačku...

Mačka promenila ponašanje, gleda u jednu tačku... 25 maj 2012 12:55 #2262

  • aleks
  • aleks's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Postovani doktore imam tri mace stare oko godinu dana jednoj od njih se nesto juce desilo ni sam neznam kako to da to protumacim izgledalo je kao da ce se slogirati,bila je vesela ovih dana jako je umiljata,razigrana i mnogo voli da se mazi ali kao sto rekoh desilo se nesto neocekivano.Juce oko podne dok sam lezao na garnituri i gledao seriju slucajno sam pogledao u nju i primetio nesto cudno telom se mazila oko stocica odjednom je pala na ledja i pocela da se obrce kao da se mazi na podu i da izgleda srecno,medjutim tako posmatrajuci je dalje gledam je ustaje i pocinje da se zanosi kao u nekom grcu da se savija i skuplja u tom momentu sam skocio svi ukucani su se uspanicili sta se dogadja podigao je i poceo da je masiram da malo dodje sebi,od juce ona kao da nezna za sebe kao da se izgubila niti jede niti seta lezi na kaucu u svoje omiljeno mesto,dao sam joj malo surutke na silu da malo dodje sebi ali ona i dalje kao da je skrenula po njenom pogledu tako deluje gleda samo u jednu tacku,lezi i ne reaguje kad je zoves.Molim vas da li bi mogli da ustanovite sta bi moglo da bude uzrok i da mi odgovorite,inace da napomenem zivim u stanu na potkrovlju napolju izlaze samo na krov i ponovo se vracaju tako da nemogu da sumljam da ju je neko trovao nista mi nije jasno a hrane se granulama koje kupujem u prodavnici
Poslednja izmena: 25 maj 2012 14:10 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Mačka promenila ponašanje, gleda u jednu tačku... 25 maj 2012 21:38 #2264

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Lezi u istom polozaju i gleda u istu tacku 24 sata???
Da li reaguje kad je dodirnete?
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Mačka promenila ponašanje, gleda u jednu tačku... 26 maj 2012 13:53 #2268

  • aleks
  • aleks's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
OBAVESTAVAM SVE DA MI JE DANAS TACNO PRE POLA SATA MACA UGINULA...HVALA SVIMA NA POMOCI:(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Mačka promenila ponašanje, gleda u jednu tačku... 26 maj 2012 14:23 #2270

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Sve upucuje na neku akutnu promenu na centralnom nervnom sistemu. I pre uginuca, a sad pogotovo.
Nema potrebe da pretpostavljamo dijagnozu kad sad, na zalost vise nije ziva, ali tesko da bi terapija bila uspesna i da je data na vreme.
Posle 16 sati od poslednjeg mog posta sam se nadao da ce ipak biti pozitivnijih informacija.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box