Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: brucella

Odg: brucella 24 mar 2011 22:15 #825

  • jekica
  • jekica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
hvala punoooo !!!!!!!:)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: brucella 13 maj 2011 18:23 #1039

  • ornela
  • ornela's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
jekica wrote:
Zdravo!!!
Imam polu pekinejzera ( mesanac) , ima 14 meseci....trazila je da se pari i parila se sa komsijskim psom koji je vise lutalica nego ljubimac....nosila je male 45 dana samo, i imala je pobacaj!!! Veterinar je izvrsio abortus i izvadio tri mrtva ploda- ali je napomenuo da su plodovi tog dana uginuli!!! Oporavak je trajao nekih 15 dana uz injekcije i antibiotike!! Ona je sada kao i pre, zivahna, jede, pije kao i pre ovoga.....ali sada me brine to sto mi je jedan veterinar rekao da mozda ima brucellu...(posto zivim na Kosovu, a veterinar je albanac...ja nikako ne mogu da se sporazumem sa njim jer on ne zna dobro srpski a ja ne albanski...)) ako iko zna da mi kaze koji su simptomi brucelle??da li ja sama mogu da ih uocim jer mi je on napomenuo da se rade testovi kojih na Kosovu nema!! i da li je istina da pas mora da se ubije ako ima tu bolest??:( i da napomenem jos ovo...drzim je u kuci zadnjih 4 meseca....u komsiluku nema krava, svinja!!!
Molim da ako neko zna nesto vise o ovomee neka mi napise....jako mi je vazno....hvala unapred !!!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Oglasi za posao

veterina.info fan box