Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: uspavljivanje ljubimaca:-(

uspavljivanje ljubimaca:-( 27 feb 2011 10:48 #597

  • olja
  • olja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Danas cemo uspavati psa ljubimca,imamo je 16,5 godina..kućni pas.Ne moze vise na noge samo lezi,spava,ne laje,slabo reaguje kad je zovemo,koristimo i pelene jer ne moze sam da vrsi nuzdu..nadam se da ne gresimo sto cemo je uspavati:-(.Da to nije greh.Bilo bi lepo da je drugacije.Nekad tiho cvili,ne znamo da li je nesto boli zeli da ustane ali ne moze.Nadam se da mi moja ljubimica nece zameriti sto ovo radimo,,previse je volimo ali nam je i bolno da je gledamo u onakvom stanju.Bukvalno nam je clan porodice bila.
Sta drugi misle o uspavljivanju ljubimaca kad dozive starost i postanu nepokretni?
Hvala ako neko odgovori..veoma mi je tesko sto ovo radimo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: uspavljivanje ljubimaca:-( 27 feb 2011 14:11 #600

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
Naravno da je tesko odluciti se na eutanayiju ljubimca sa kojim si provela skoro dve decenije. Ako je već stara, nepokretna bolje je odlučiti se na eutanaziju nego da pati. Nisi jedina koja se odlucila na tako nesto, u danasnje vreme eutanazija se cesto sprovodi kod starih životinja. Učinićeš uslugu svom ljubimcu jer će manje patiti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: uspavljivanje ljubimaca:-( 27 feb 2011 17:21 #602

  • olja
  • olja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
vec mi jako nedostaje:-( uspavali smo je pre 4h.prazno jr brz nje..bukvalno je bila clan porodice.vise nikad necu se vezivati za ni jednu zivotinju..jel gubitak boli.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: uspavljivanje ljubimaca:-( 28 feb 2011 12:52 #621

  • evocati
  • evocati's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Znam kako ti je :(
Uvek je tesko kad te napusti ljubimac, ali moramo biti svesni da njihov zivot traje krace od naseg, ali i da je nas zivot bez njih prazniji.
Zato razmisli jos jednom da ipak opet usrecis jednu njuskicu.
Gubitak boli ali praznina je jos bolnija!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: uspavljivanje ljubimaca:-( 19 mar 2012 09:37 #1903

  • Mirella
  • Mirella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 70
  • Karma: 1
Ja sam prije dvije godine uspavala svog goldena od 12 god i danas boli kao prvi dan ali sam odmah uzela shtene pa se zabavim i da koliko se mozhe manje mislim na njega.Normalno i novoga obozhavam ali bude dana kad se i pokajem kad god mu je neshto pitam se shto mi je to opet trebalo :dry:
Poslednja izmena: 21 mar 2012 12:27 od Mirella.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box