Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Hitno potrebna pomoc

Hitno potrebna pomoc 01 nov 2015 18:26 #5973

  • Saran
  • Saran's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pozdrav ljudi novi sam na ovom forumu dolazim iz Republike Srpske.

Imam problem u vezi sa moji psom.Rec je o zenki Sibirskog Haskija po imenu Astra starosti 3,5god.I ona je tek od nedavno clan moje poredice od pre nekih 7 mjeseci.A pored nje imam i muzijaka Sibirskog Haskija starog 8god po imenu BOBI i on je od prvih dana samnom.

Naime u cemu je problem pre dva mjeseca se zenka okotila.Okotila je 5 malih slatkih kucica pre jedno 2mjeseca.Sve je bilo uredu do pre nekoliko dana kada sam primetio jednu malu flekicu velicine 1km na vratu kod grkljana bez i jedne dlake.Nisam pridavao neku paznju tome kontajuci da ju je neki od psica ugrizao medjutim danas je ta fleka zahvatila pa gotovo citavo podrucije vrata sa donje strane oko grkljana.Proteze se od kraja donje vilice pa do pocetka grudi a sirine nekih 15 do 17cm.I to nema apsolutno nijedne dlake ostaje samo koza.Nikada mi se to nije desilo sa muzijakom a posto sa zenkom nemam iskustva posto tek odnedavo posjedujem jednu.

Sto se tice njenog ponasanja ona je kao i uvek razigrana druzeljubiva lepo jede i sto je najbitnije ta fleka niti mjenja boju niti je boli.


Molim vas za pomoc.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box