Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Proliv kod psa

Proliv kod psa 16 sep 2012 10:11 #2756

  • Musculus
  • Musculus's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Imam psa starog 3 godine. Labrador je. U subotu ujutro je pojeo meso odstajalo dan-dva. Bilo je sve super do nedelje ujutro kad je dobio proliv. Cuo sam svasta o tome kako je kad pas pojede pokvareno meso. Recite mi da li je moguce da je proliv zbog mesa, jer je dobio proliv dan kasnije od kada je pojeo meso? I macka je jela to meso, ali njoj nista nije. Proliv je tecan, sa veoma neprijatnim, jakim mirisom, nema krvi, pas jede normalno, ali za sad je 2 puta imao proliv. :unsure:
Poslednja izmena: 16 sep 2012 10:41 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Proliv kod psa 16 sep 2012 17:14 #2757

  • Mirella
  • Mirella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 70
  • Karma: 1
Ti imash srece sa tim ret ako ti sad ima prvi put proliv a ima tri god. Oni imaju jako osjetljiv stomak. Ja sam imala goldena dvanaest god i milion puta je imao proliv. Bilo shto masno ili konzervirano odma mu se odrazhavalo a i inache je imao uvijek mekshu stolicu. I svi ret koje znam isto tako. Nishta strashno. Ako je par puta nisam mu davala nishta. Ako je vishe od tri-chetiri puta na dan bash proliv davala sam mu tablete Streptoskazol sad se zove Streptazol. Zakon za to. I kuvano tj pirinach,piletina i shargarepa par dana. To shto je tek sjutradan sasvim je normalno. Dok mu je proshlo kroz crijeva. Proci ce mu... Sem ako stvarno nije ne znam kako pokvareno pa da dobije neko jache trovanje. Onda pravac vet...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Proliv kod psa 16 sep 2012 19:37 #2758

  • Musculus
  • Musculus's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Hvala na odgovoru. Imao je samo 2 puta proliv. Vise nema. Sreca pa meso nije bilo otrovano, inace bi bilo 'tesko meni'. Ali kad se razmislim.. Ako psi mogu da vare kosti, onda mogu i pokvareno meso. :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Proliv kod psa 16 sep 2012 22:46 #2759

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Pa...mogu...
Doduse, na nacin da dobiju proliv :)
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box