Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Potreban savet-HITNO

Potreban savet-HITNO 23 avg 2012 20:43 #2662

  • crnivrag
  • crnivrag's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Potreban mi je savet,psa je udario auto,noga mu je slomljena(viri kost) i jako gnoji.Primio je inekcije za bol,nogu smo mu fiksirali,namazali hidrogenom,povidon jodom i previli,ali on zavoje konstantno skida i lize nogu.Nemam mogucnosti da ga vodim kod veterinara hirurga,pa bi mi jako pomogao savet sta sa njim da radim da mu se ne inficira rana a noga zaraste.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Potreban savet-HITNO 23 avg 2012 21:13 #2663

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Kod otvorenog preloma nema resenja iz kucne varijante.
To da se namesti, fiksira i da ne dodje do komplikacija( infekcija) bez ozbiljne intervencije jednostavno nije moguce.
Zao mi je, ali tako je.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Potreban savet-HITNO 23 okt 2012 17:57 #2918

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
crnivrag wrote:
Potreban mi je savet,psa je udario auto,noga mu je slomljena(viri kost) i jako gnoji.Primio je inekcije za bol,nogu smo mu fiksirali,namazali hidrogenom,povidon jodom i previli,ali on zavoje konstantno skida i lize nogu.Nemam mogucnosti da ga vodim kod veterinara hirurga,pa bi mi jako pomogao savet sta sa njim da radim da mu se ne inficira rana a noga zaraste.
Zao mi je sto vam je takva finansijska situacija ali kao sto je kolega lepo rekao takvo stanje se ne resava kod kuce.
Nije trebalo da uzimate psa ukoliko ne mozete da mu pruzite pomoc ukoliko do toga dodje, izvinite sto sam direktan i iskren ali sada zivotinja pati zbog vas.
Operacije preloma kostaju od 150 e pa navise , verujem da svako moze da se snadje da obezbedi novac za svog prijatelja.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box