Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Gastritis?!?

Odg: Gastritis?!? 23 apr 2012 21:34 #2117

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Trebalo bi da jede jednom dnevno u tom uzrastu.
Trebalo bi probati da li je izvodljivo. Tesko se oslobadjaju losih navika, ali imaju pravo da budu i razmazeni malo, zar ne...
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Gastritis?!? 28 apr 2012 20:46 #2149

  • Mirella
  • Mirella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 70
  • Karma: 1
U zadnje vrijeme najchesce povrati ako popije previshe vode posle shetnje evo upravo je to uradio :( sachekam dvadeset min i dam mu malo i ok,ali kod nas je vec vruce i vecheras sam mu spustila zdjelu jer nije bio mnogo zainteresovan mislila sam nece navaliti kao lud ali sad vidim povratio je.Ako se napije dok dahce to se desi.Uh strashno shto mi radi. Barem pet puta na dan se pokajem shto mi je opet trebalo da sve ovo prezhivljavam :dry:
Poslednja izmena: 28 apr 2012 21:28 od Mirella.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Gastritis?!? 28 apr 2012 21:11 #2150

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Ne verujem da postoji neki problem...
A za kajanje nema mesta, nadoknadjuju oni za sve probleme koje imamo sa njima kao kucnim ljubimcima.
Cak mislim da daju mnogo vise nego traze. Od ljudi to neces nikad dobiti...
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Gastritis?!? 28 apr 2012 21:27 #2153

  • Mirella
  • Mirella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 70
  • Karma: 1
Hvala na savjetima. A znam ja to zato i ne mogu da zhivim bez njih. Ali ja sve teshko prezhivljavam bash kad su oni u pitanju. Bezuslovno ih volim zato shto zasluzhuju :) mnogi tj vecina tu kolichinu moje ljubavi ne razumiju ali mi ne hajemo za to. Ja samo kazhem-I on bi za mene isto radio da je obratno :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Gastritis?!? 24 avg 2012 20:32 #2671

  • Mirella
  • Mirella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 70
  • Karma: 1
Jedno vrijeme smo bili mirni. Bash rijetko je povracao. Sad je opet pocheo svakih nedelju dana- deset dana. I to iskljuchivo ako se igra. Samo izbaci to shto je pojeo. Shansi nema da se smiri.A znam da bi trebalo da odmara posle jela ali to je jedno hiperaktivno stvorenje kome je zalud sva pricha i naredbe da se smiri :angry: Mozhe li da mu shkodi ili se razvije neka bolest ako tako chesto povrati?Niti pase niti povrace zhutu pjenu niti ima kisjelinu nego samo tako posle igranja posle jela. Ne znam shta da radim :dry:
Poslednja izmena: 24 avg 2012 20:33 od Mirella.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Gastritis?!? 24 avg 2012 20:45 #2672

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Usled povracanja nece se razviti nista. Teoretski, zubi su mu na udaru kiseline, zasta nisu predvidjeni.
Prakticno, to nikad nije problem usled povremenog povracanja.
Probaj da ga hranis sto kasnije uvece(nocu), kad bi trebalo da je manje aktivan.
Probaj( bar u periodu kad krene povracanje) da ga hranis hranom namenjenom psima sa digestivnim problemima. To je medicinirana hrana, znas da je ima svaki iole krsteni pet-shop.
Jos jedna varijanta. Kad krenu ti periodi da hoce da povraca, pre svakog obroka dati klometol.
Za doziranje i tacno vreme kad dati pre obroka, obratiti se meni na PP :)
A moze i bilo kom od kolega, svejedno...
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

  • No posts to display.

Oglasi za posao

veterina.info fan box