Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Antidemo - cudo od leka ili marketing

Antidemo - cudo od leka ili marketing 27 okt 2011 18:04 #1474

  • zoxvet
  • zoxvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 148
  • Primljeno zahvalnica: 29
  • Karma: 3
Danas sam u kuriru naišao na članak "LEK KOJI LEČI NEIZLEČIVO!"
Iznenadilo me je da "EKIPA KURIRA" tako oduševljena ovim preparatom pa sumnjam da je u pitanju placena reklama u vidu članka ali me opet zanima da li neko ima iskustva sa ovim preparatom.

A evo o čemu se radi

PREPOROĐENI
LEK KOJI LEČI NEIZLEČIVO!

(11) Četvrtak, 27. Oktobar, 2011.| Autor: Ekipa Kurira

„Antidemo“ za dva meseca, koliko je na tržištu, spasao više od 400 pasa od gotovo smrtonosnog demodeksa


BEOGRAD - Vlasnici pasa oduševljeni!
- Iskreno nisam verovala da će pomoći mom psu Akiju jer sam pre upotrebe „antidema“ koristila mnoge lekove za koje su mi veterinari garantovali da će dovesti do oporavka od demodeksa, što se nije dogodilo. Međutim, posle 15 dana od primene ovog lekovitog dodatka ishrani primetila sam da su na ogoljenim mestima počele da izrastaju sitne dlačice - kaže za Kurir Jovana Prelević iz Beograda, vlasnica dva zlatna retrivera. Njen pas je samo jedan od preko 400 njih koji su se oporavili od gotovo smrtonosne bolesti čiji je izazivač grinja demodeks kanis, koja psu stvara užasne rane na koži i dovodi do gubitka dlake.

Podsetimo, domaća farmaceutska kompanija „Pejper farm nečerals“ proizvela je „antidemo“, preparat u obliku hrane koji jača imunitet, daje izdržljivost i snagu.

- Zahvaljujući izbalansiranoj formuli vitamina, minerala i proteina, popravlja kvalitet dlake, a utvrđeno je da utiče i na ubrzano zarastanje kostiju i mišića - rekli su nam u ovoj kompaniji i dodali da je „antidemo“ potpuno prirodan preparat napravljen od 27 vrsta lekovitog bilja.

Kako kažu, prvi efekti vidljivi su već posle 10-15 dana od primene, a „antidemo“ se može davati i i zdravim psima, naročito u zimskom periodu radi podizanja imuniteta.

U svetu ih ubijaju, kod nas leče!

- Obolele od demodeksa u svetu uglavnom uspavljuju. Bilo je nekoliko bezuspešnih pokušaja lečenja različitim preparatima, ali se u više od 90 odsto slučajeva pokazalo kao neuspešno - priča za Kurir dr veterinarske medicine Dušan Božović i dodaje da se simptomi ove bolesti ispoljavaju u vidu gubitka dlake, pada imuniteta i rana na koži.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Antidemo - cudo od leka ili marketing 27 okt 2011 18:29 #1475

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
Skeptičan sam, mislim da je marketing, ali možda treba pokušati. Postoje i drugi prepatati na bazi minerala, vitamina i proteina pa nisu doveli do jačanja imuniteta i izlečenja demodeksa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box