Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!!

Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 04 jun 2016 14:40 #6213

  • fungivet
  • fungivet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Potreban je dio gdje bi veterinari mogli komunicirati izmedju sebe, a istovremeno donijeti kodeks ponasanja na zajednickom dijelu u kojem drzaoci zivotinja na najbrutalniji nacin pokusavaju da rijese svoje probleme bez dolaska veterinara. To ima niz losih posledica po bransu. Prmijetio sa kolege koji do sitnica objasnjavaju problematiku, daju terapiju takodje do detalja s komercijalnim nazivima lijekova, sto je, ponavljam, pogubno za struku. Jedan kolega (Sevo) tako detaljno da terapiju, da je jasno i osnovcu. To mi se ne svidja. Ne prodajite i ne profanisite svoje mukom steceno znanje tamo nekim bezobraznicima kojima je i jedini cilj da to vide, pa ce oni lako dalje. Ne znam kako je kod vas, ali u mom kraju (Bijeljina) vrvi od crne prakse i internet seljaka. Ne dajte struku dzukelama da je trgaju! Hvala!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 05 jun 2016 00:45 #6214

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
Poštovani kolega Fungivet,
što se tiče zatvorenog dela foruma, isti već duže vreme postoji. Ukoliko otvorite prvu stranicu foruma sa kategorijama možete videti
Klub veterinara
Za pristup ovom delu na mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. poslati fotografiju diplome ili licence
Nemate dozvolu za pristup ovom delu foruma!

Kao administrator foruma trudim se da brišem delove postova koji se odnose na terapiju. Što se dijagnoze tiče to je već diskutabilno. Uglavnom se dijagnoza teško postavlja ovim putem što se vidi u velikom broju postova. Ako ste ste malo više čitali moje postove, sigurno ste videli da uvek naglašavam da poenta nije da se ljudi obuče da sami leče životinje već naprotiv, da na pravi način reaguju ako do problema dodje i da posete veterinara. Mnogo lakše bi bilo kada bi sve kolege pristupili zatvorenom delu i tamo počeli otvorenu diskusiju ali sam odobrio pristup samo za par desetina veterinara.

Ovim putem ponovo apelujem na veterinare da mi pošalju sliku licence ili diplome i pristupe zatvorenom delu fouma.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box