Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: PAS PADA U NESVEST

Odg: PAS PADA U NESVEST 31 maj 2012 09:59 #2284

  • Mirella
  • Mirella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 70
  • Karma: 1
Kako je malisha?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: PAS PADA U NESVEST 27 jul 2016 18:40 #6249

  • bobistaf
  • bobistaf's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
da li se pas zamara prilikom trcanja ili duze setnje? da li dahce,ubrzano dise i treba mu vremena da se povrati nakon sto trcite sa njim?
to bi bio znak da je problem u srcu (moze biti u vezi sa plucima, ali primarno sa srcem)...i to bi moralo da se desava svaki put kad se optereti duzom setnjom, trcanjem ili penjanjem uz stepenice...Moj pas star godinu dana ima bash ove simptome Shto je Djordje vet naveo samo bez padanja u nesvest. Sinoc oko 21:00h sam ga izveo u shetnju. Posle samo 10 minuta shetnje se umorio , izmerio sam temperaturu 40,3. Posle pola sata odmora i jela temperatura je pala na 38. Molim za brz savet shta treba da radim jer sam jako zabrinut. Hvala
Poslednja izmena: 27 jul 2016 19:03 od bobistaf.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

PAS PADA U NESVEST 29 jul 2016 12:03 #6252

  • DjordjeVet
  • DjordjeVet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 183
  • Primljeno zahvalnica: 34
  • Karma: 12
za pocetak ga odvedite Vasem veterinaru, da ga detaljno pregleda, posebno srce i pluca....onda cete znati na cemu ste, jer je postavljanje dijagnoze preko interneta i telefona, bez da se zivotinja vidi, za mene neozbiljne (najblaze receno)
jedna ovakva situacija ne mora da znaci nista (mozda mu je bilo vruce, visoka vlaznost vayduha i slicno), ali ako se ponavlja bez nekog vidljivog razloga, svakako treba ustanoviti sta je razlog.
Pas od godinu dana ne bi trebao da ima ovakve probleme, osim ako nema neku urodjenu manu, ili je prebolovao neku bolest koja mu je ostetila srce i pluca...zamaranje i ostalo bih ocekivao kod starijeih zivotinja...

Zato, ravno na pregled kod kolege koji ga inace 'servisira'!
...sve počinje i sve završava u biblioteci...ne postoji ništa izvan knjiga...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Oglasi za posao

veterina.info fan box