Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: VETERINARSKI INSPEKTORI

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 02 nov 2012 20:31 #3043

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Nije mi jasno sta on ima da se ne zamera vlasniku? Vlasnik mu je nesto bitan? Vlasnik je iznad njega?
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 03 nov 2012 08:29 #3049

  • miladvet21
  • miladvet21's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 111
  • Primljeno zahvalnica: 7
  • Karma: 4
Neki se plaše, a neki jednostavno neće da se zamere, jer će platu svakako dobiti radio ne radio.
Što se tiče kontrole dobrobiti životinja, o tome i da ne spominjem, inspektori neće ni da čuju za takve prijave.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 03 nov 2012 08:33 #3050

  • miladvet21
  • miladvet21's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 111
  • Primljeno zahvalnica: 7
  • Karma: 4
Evo jedan od rezultata nerada veterinarske i komunalne inspekcije, zajedno sa zoohigijeničarskim službama. Da sam inspektor u ovoj zemlji grizla bi me savest.

www.trojka.rs/vesti/42109-devojcicu-7-iz...li-psi-lutalice.html
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 03 nov 2012 08:43 #3051

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Zoohigijena je vec posebna prica... U principu hvataju samo bezopasne jadnicke, koji sami dodju da se maze sa njima... Video nebrojeno puta i nisam mogao da im ne kazem par reci...
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 27 dec 2012 13:00 #3476

  • Palvet
  • Palvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 130
  • Primljeno zahvalnica: 5
  • Karma: 15
Inspektori sa kojima sam pričao očekuju konkretne prijave, a ne prazna naklapanja "Pera radi ono , Mika radi ovo". I kolege , često, ne žele da se zameraju bilo kome (a pod tim najčešće mislim na farmere , petshopere i ostale koji bi da bocnu pomalo), već kao nojevi nabiju glavu u pesak i ćute ili im se "dejstvo" završava na pukom ogovaranju - opet kolega.
Kad kolega kolegi bude čuvao leđa, a svi se, na jednom terenu, dogovore da "ugase" one koji nemaju legalne ambulante ili nisu veterinari - onda će nam svima biti bolje. Sumnjam da će inspekcija sedeti skrštenih ruku ako ih 10 veterinara svaki mesec zatrpa sa 10 prijava vezanih za jedan konkretan slučaj!
veterinar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: VETERINARSKI INSPEKTORI 27 dec 2012 17:56 #3479

  • miladvet21
  • miladvet21's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 111
  • Primljeno zahvalnica: 7
  • Karma: 4
Palvet wrote:
Inspektori sa kojima sam pričao očekuju konkretne prijave, a ne prazna naklapanja "Pera radi ono , Mika radi ovo". I kolege , često, ne žele da se zameraju bilo kome (a pod tim najčešće mislim na farmere , petshopere i ostale koji bi da bocnu pomalo), već kao nojevi nabiju glavu u pesak i ćute ili im se "dejstvo" završava na pukom ogovaranju - opet kolega.
Kad kolega kolegi bude čuvao leđa, a svi se, na jednom terenu, dogovore da "ugase" one koji nemaju legalne ambulante ili nisu veterinari - onda će nam svima biti bolje. Sumnjam da će inspekcija sedeti skrštenih ruku ako ih 10 veterinara svaki mesec zatrpa sa 10 prijava vezanih za jedan konkretan slučaj!

Kolega, nešto ste mnogo na strani inspektora, ispada da oni odlično obavljaju svoj posao. Svi dobro znamo koliko su krivi za sve sto se desava na terenu. Zbog njihovog nerada, veterinari su prinudjeni da se bave raznoraznim radnjama kako bi opstali na terenu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Oglasi za posao

veterina.info fan box